Voor 2 personen - Panko ebi - Babi pangang - Foe yong hai met groente - Kipfilet piri piri - Gyuniki yaki (gebakken biefblokjes) - Saté Ajam - Cassave kroepoek- Nasi, bami of witte rijst naar keuze
€ 45,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chinees diner
Standaard met witte rijst en twee bijgerechten. Voor 2 personen- Mini loempias- Babi Pangang- Vegetarische Foe Yong Hai- Kipfilet in knoflooksaus- 4 sate ajam- Cassave kroepoek- Nasi, bami of witte rijst naar keuze
€ 36,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wereldtapas diner
Vanaf 2 personen - Mini pokébowl zalm - Insalate caprese - Gefrituurde inktvisringen - Gemarineerde spareribs - Gebakken beef met zwarte pepersaus - Mini gehaktballetjes - Kipfilet in pindasaus - Pittige garnalenspies - Pastasalade - Stokbrood met kruidenboter - Dessertmouse - Spekkoek
€ 55,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shared dining dinner
Vanaf 2 personen Voorgerechten:- Mini loempia's- Panko ebi- Inktvisringen- Aardappel kroketjes Tussen gerechten:- Sushi en sashimi box met zalm sashimi- Tonijn avocado maki- California maki- Ebi tempura maki- Kappa maki Hoofdgerechten:- Kip piri piri- Geroosterde lamsrack- Gebakken beef blokjes- Teppan zalmfilet- Chinese garnalen in zoetzure saus- Edamame boontjes Bijgerechten:- Chuka wakame salade- Stokbrood met kruidenboter Nagerechten:- Banaan eclairs- Spekkoek- Chocolade mousse
Een mix van rijst, kimchi, edamame en tenders in zoetzure saus
€ 10,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dakdak bowl
Een mix van rijst, kimchi, edamame en tenders in honingsaus
€ 10,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wok to go beef
€ 12,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wok to go garnalen
€ 12,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wok to go kip
€ 10,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nasi, bami, soepen
Yaki udon
Gebakken udon noodles
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Yaki meshi
Gebakken rijst
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tomatensoep
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Miso shiru
Misosoep
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Teppanyaki gerechten
Shitabirame
Gegrilde sliptong
€ 8,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kangaroo
Kangaroe vlees
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ebi kushi
4 stuks, garnalenspies
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ebi yaki
6 stuks, gegrilde gamba's
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mussels
4 stuks, mosselen
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
St. Jacobsschelpen
3 stuks
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kohitsuji
3 stuks, lamsrack
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kohitsuji kushi
4 stuks, lamsspies
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gyuniki yaki
Gebakken biefblokjes
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Usuyaki
6 stuks, beefrolletjes
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gyoza
6 stuks, kippasteitjes
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Yakitori
4 stuks, kipspies
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sake yaki
2 stuks, gebakken zalm
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Suzuki yaki
2 stuks, gebakken witvis
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tori yaki
Gebakken kipfilet
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Warme gerechten
Tori no kanage
Gefrituurde kip
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spicy soy beef
Pikante sojabeef
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Thaise kipfilet
Kipfilet in Thaise rode curry
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gamba's
6 stuks in kruidenolie
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dragonballs
6 stuks, zoete sesambollen
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sweet bun
3 stuks, zoete broodjes
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pisang goreng
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Beef met knoflooksaus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Garnalen met knoflooksaus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip met knoflooksaus
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Teba saki
6 stuks, kippenvleugels
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Potato korokko
4 stuks, aardappelkoekjes
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frietjes
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mini frikandelletjes
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Edamame
Sojabonen
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spareribs
4 stuks
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zoete aardappelfrietjes
€ 4,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ika tempura
6 stuks, gefrituurde inktvis
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panko ebi
4 stuks, gefrituurde garnalen
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Harumaki
4 stuks, kiploempia's
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra's
Satésaus
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Witte rijst
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Babi pangang saus
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sojasaus
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wasabi
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gember
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chinese voorgerechten en combinaties
Bami met saté
3 stuks saté
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nasi met saté
3 stuks saté
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bami met babi pangang en saté
4 stuks saté
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nasi met babi pangang en saté
4 stuks saté
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Saté ajam
4 stuks
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mini loempia's
6 stuks
€ 4,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cassave kroepoek
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chinese hoofdgerechten
Tjap tjoy met garnalen
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tjap tjoy met ossenhaas
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Babi pangang
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cha sieuw
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Woensel beef special
Ossenhaas in Chinese rijstwijnsaus
€ 20,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Woensel chicken special
Kipfilet in huisgemaakte knoflookbotersaus
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Foe yong hai met ossenhaas
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tjap tjoy vegetarisch
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tjap tjoy met kipfilet
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Foe yong hai vegetarisch
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Foe yong hai met kipfilet
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Foe yong hai met garnalen
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Chaudfontaine Natuurlijk Mineraalwater 500 ml
Natuurlijk Mineraalwater
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,60/l, 0,5l
Red Bull Energy Drink Watermeloen 250ml
De Red Edition smaakt naar frisse watermeloen. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,15)
Lipton Ice Tea Sparkling
0,33 l
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Magnum 440ml
Magnum Double Seasalt Caramel P 440ml 8x
Vanilleroomijs met zoute suikerkristallen (1%), een gezouten karamelsaus (13%) en melkchocolade (20%). Over Magnum Pint Crackables Double Salted Caramel IJs:Magnum introduceert Magnum Pint Crackables Double Salted Caramel IJs, een traktatie voor Magnumfans. De perfecte combinatie van fluweelzacht vanilleroomijs met een gezouten karamelsaus. Breek door de dikke, krakende laag Magnum-melkchocolade, bestrooid met zoute suikerkristallen, en geniet. Elke hap neemt je mee naar een wereld van 'pleasure', buiten elke verwachting om. De Magnum Crackables Double Salted Caramel van de 'Crackables'-campagne is een premium variant van onze klassieke Magnums en is ideaal voor wie eens iets bijzonders wil proberen. Ons doel is tenslotte om je de ultieme smaakbeleving te bieden. Hoe te gebruiken: Plaats de Magnum-pint 10 minuten buiten de vriezer voor het optimale kraakeffect. Knijp daarna in de zijkanten van de pint en laat je verrassen door het geluid van de krakende Magnum-chocolade. Breek dan de bovenste laag chocolade en geniet. Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Magnum: Bij Magnum geloven we dat een dag zonder pleasure een verloren dag is. Daarom gebruiken we alleen de meest premium ingrediënten voor Magnum-ijs, zoals vanillebonen uit Madagaskar en Belgische chocolade. Kwaliteit staat hierbij centraal. Magnum-ijsjes worden ondergedompeld in een heerlijke Magnum-chocoladecoating. Door de temperatuur van dit fluweelzachte ijs koelt de verleidelijke chocoladecoating onmiddellijk af en laat de kenmerkende stevige, dikke Magnum-laag achter - klaar om gekraakt te worden. Magnum, True to Pleasure.